• XXXIl Bieg o Memoriał Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza

• W dniu 28.04.2024r. w Pruchniku odbył się XXXIl Bieg o Memoriał Bł.Ks. Bronisława Markiewicza, w którym udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kramarzówce. Celem tych zawodów była popularyzacja sylwetki urodzonego w Pruchniku błogosławionego księdza Bronisława Markiewicza, który był propagatorem idei trzeźwości narodu, przywiązującym duże znaczenie do uprawiania sportów i ćwiczeń fizycznych.
              Poniżej prezentujemy najlepsze wyniki naszych uczniów.

Karol Urban - 4m
              Mateusz Kurasz - 7m
              Tymoteusz Fedio - 8m
              Antonina Rupnicka - 8m

Manuela Lambora - 4m

Dawid Kurasz - 7m

Wojciech Kielar - 3m
              Samuel Kurasz- 8m

Bartosz Winiarz - 6m
              Milena Pszonak- 9m

Kacper Kielar - 7m

Klaudia Rabczak - 3m

Paweł Rabczak- 3m
              Marcel Kowal - 9m

Zwycięzcy miejsc ( I - III ) otrzymali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Zdobywcy miejsc ( IV- X ) otrzymali dyplomy. Udział w tych biegach przyniósł wszystkim wiele satysfakcji, a wielu wiarę we własne siły.

Gratulujemy.

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• W dniu 26.04.2024 roku uczeń ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kramarzówce uczestniczył w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom".
              W grupie uczestników znaleźli się uczniowie wszystkich gmin powiatu jarosławskiego. Uczeń klasy 4 Krzysztof Składan zdobył 3 miejsce.

Gratulujemy wygranej!

• Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• We wtorek 30 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była to cenna lekcja historii, podczas której nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie obejrzeli program artystyczny ukazujący wydarzeniami naszego kraju z przeszłości. Część oficjalna przedsięwzięcia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. W dalszej kolejności scena sali gimnastycznej należała już do młodych artystów z klas 4 i 6. Uczniowie zaprezentowali widowni niezwykle barwny pod względem merytorycznym słowno-muzyczny montaż. Uroczystość przeplatana była nastrojowymi pieśniami wykonanymi przez szkolnych artystów. Po występie młodzieży głos zabrała Dyrektor Szkoły – Pani Ewa Jodłowska -Zając, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.