• Sukcesy uczniów

• Rok szkolny 2019/2020

• Certyfikat "Czytam z klasą".pdf

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”, konkurs odbył się 8 stycznia 2020 r.

Jan Jasiłek – tytuł laureata (1 miejsce)

Nikola Kędzior – tytuł laureata (6 miejsce)

„CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”
            W bieżącym roku szkolnym klasa 2  wraz z wychowawcą przystąpiła do
            ogólnopolskiego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.
            Głównymi celami innowacji było: rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania,
            zachęcanie rodziców do czytania dzieciom, integracja zespołu klasowego, współpraca nauczyciela i uczniów z placówkami oświatowymi z terenu całego kraju i zagranicznymi szkołami polonijnymi poprzez wspólną wymianę doświadczeń na stronie projektu.

Klasa zrealizowała wszystkie zadania i otrzymała od autora projektu Certyfikat.